darmowa dostawa

sprawdzenie pliku

rodzaje płatności

ekspresowa wysyłka

Ksero

Xero Wola

Niskonakładowe druki cyfrowe, druk offsetowy czy wielkoformatowy – to wszystko są bardzo istotne fundamenty skutecznej akcji reklamowej.

Przy tej całej szerokiej ofercie, nasza drukarnia warszawska nie zapomina o potrzebach osób które nie potrzebują skomplikowanych druków w wielu nakładach a jedynie prostego wydruku dokumentów w jednej sztuce, czy wykonania kopii xero.

Z racji specyfiki takiego zlecenia, wykonywanego najczęściej „od ręki” i z odbiorem osobistym nasza oferta jest skierowana siłą rzeczy w największym stopniu do naszych bliskich i trochę dalszych sąsiadów na Woli. Oczywiście zapraszamy wszystkich, niezależnie od miejsca, zwłaszcza że znajdujemy się w dogodnej lokalizacji jeśli chodzi o dojazd. Nasza drukarnia na Woli mieści się pod adresem Al. Prymasa Tysiąclecia 66 (pierwsze piętro), tuż obok skrzyżowania z Górczewską, kilka minut od nowo otwartej stacji metra Młynów.

Przy większych ilościach stron wskazany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu ustalenia możliwego terminu realizacji.

Bardzo pomocne może się okazać wysłanie do nas mailem potrzebnych plików w celu sprawdzenia możliwości wydruku i oszacowania kosztów.

 

Oferujemy najtańszy i najbardziej podstawowy druk jednostronny i czarno biały na typowej drukarce laserowej. Druk w formacie A4 idealny do różnego rodzaju dokumentów biurowych, pism urzędowych, faktur, cv i tym podobnych.

Oprócz prostego druku czarnobiałego możemy wykonać druk kolorowy na formacie A4 i powiększonym A3 (320x450mm) na profesjonalnej drukarce cyfrowej Canon C800.

Na tej samej maszynie wykonujemy również kopie kserograficzne kolorowe i czarno białe. Pozwala to nam uzyskać bardzo dobrą jakość kopii w krótkim czasie i po niskiej cenie.

Dzięki współczesnym technologiom to już nie są kopie w starym, klasycznym stylu nie zawsze idealnym. Czasem wydaje się że kopia potrafi mieć lepszą jakość od oryginału.

Możemy wykonać ksero z dokumentów maksymalnie do formatu A3.

Zapraszamy do naszej drukarni na Woli a jeśli format lub technika druku cyfrowego to za mało – proponujemy druk wielkoformatowy, posiadający większe możliwości materiałowe i rozmiarowe, przy jednoczesnej możliwości druku pojedynczych sztuk.