Formy płatności

FORMY PŁATNOŚCI

Proponujemy następujące formy płatności:

  • opłata za pomocą systemu PayU
  • opłata przelewem na nasze konto bankowe
  • gotówka przy odbiorze towaru
  • kartą przy odbiorze towaru

Opłaty pobierane są przed realizacją zamówienia.

Nie oferujemy możliwości płatności za pobraniem.

PayU

payu-ikona-comers

Aby dokonać płatności za pomocą systemu PayU należy przejść do panelu klienta do zakładki zamówienia i rozwinąć szczegóły zamówienia. Wybrać metodę płatości następnie zostaniesz przekierowany na zabezpieczoną stronę płatności, na której będzie można wybrać swój bank i dokonać przelewu. Po dokonaniu płatności nastąpi powrót na stronę drukarni.

Przelew bankowy

przelew-bankowy-ikona

Wybierając opcję przelewu bankowego po zalogowaniu się do panelu klienta i rozwinięciu szczegółów zamówienia należy wybrać opcję „wgraj potwierdzenie przelewu”. Status „ZAPŁACONE” dla tego zlecenia pojawi się później niż ma to miejsce w przypadku płatności w systemie PayU.

Faktury w wersji elektronicznej udostępniane są w Panelu Użytkownika lub wysyłane mailowo. Na życzenie wysyłamy wersję wydrukowaną faktury.

Anulowanie opłaconego zlecenia

Możliwość anulowania opłaconego zamówienia istnieje tylko do momentu akceptacji plików. Jeśli dokonano zapłaty, a jeszcze nie zaakceptowano plików, możesz anulować zamówienie. W tym celu powinieneś zadzwonić pod numer 22 877 42 09 lub napisać e-maila na adres comers@comers.com.pl

Nie później niż w ciągu 14 dni roboczych otrzymasz zwrot środków.