darmowa dostawa

sprawdzenie pliku

rodzaje płatności

ekspresowa wysyłka

Kontakt

Drukarnia Comers

01-424 Warszawa

ul.Prymasa Tysiąclecia 66(1 piętro)

(obok salonu BMW, skrzyżowanie
ul. Górczewska z Prymasa Tysiąclecia)

comers@comers.com.pl 22 877 42 09, 501 001 004

Otwarte: 9.00-17.00
Poniedziałek-Piątek

Zapytania ofertowe:

Krzysztof Wyziński comers@comers.com.pl

Karol Kobielski karol@comers-drukarnia.pl

Monika Domańska monika@comers-drukarnia.pl

Telefony:

tel.: 22 877 42 09

kom.: 504 100 888

kom.: 501 001 004

kom.: 516 550 130

Obsługa graficzna:

Jacek Karnas grafik@comers.com.pl

Piotr Jaczyński piotrek@comers.com.pl

Mateusz Kapuściński mateusz@comers-drukarnia.pl

Produkcja:

Urszula Lipska produkcja@comers.com.pl

Sklep internetowy, druki CAD:

Marek Konieczny marek@comers-drukarnia.pl

Bank:

NR KONTA: 50102055581111126660400003

swift: BPKOPLPW

iban: PL

adres banku:

PKO BP SA CBE Inteligo

Pl. bankowy 2

00-095 Warszawa

Dane do FTP-a:

host: comers.com.pl

użytkownik: klienci

hasło:comers123

dostęp przez stronę www: ftp://klienci@comers.com.pl

Możesz przesłać pliki również przez:

lub

Po wygenerowaniu wystarczy przesłać do nas link lub też wiadomość bezpośrednio ze strony

Napisz do nas