Terminy realizacji

Terminy realizacji podane są w dniach roboczych.

Rozumiemy przez to każdy dzień za wyjątkiem sobót, niedziel, świąt oraz innych dni wolnych od pracy. Termin realizacji liczymy od daty przesłania do nas poprawnych plików oraz w przypadku wyboru przez Klienta sposobów płatności elektronicznych - od momentu otrzymania płatności. Terminy podane na stronie są orientacyjne i z przyczyn niezależnych od nas mogą ulegać zmianie. W czasie zadeklarowanym na stronie jest realizowanych ok. 95% zleceń.

Niektóre opcje dodatkowe (np. lakier wybiórczy UV, tłoczenia , personalizacja, druk wypukły 3d) wydłużają czas realizacji produktu.

Jeśli Klient złożył zamówienie w systemie i dostarczył plik po godzinie 12.00, termin realizacji liczony jest od następnego dnia roboczego.

Termin realizacji nie uwzględnia czasu wysyłki.

Terminy na druk cyfrowy bez uszlachetnień – od ręki lub 24h w zależności od obłożenia maszyny

Jeśli występują uszlachetniania wydruków cyfrowych np. w postaci folii matowej, błysk, satynowej termin się wydłuży o kilka dni.

Proste zlecenia przesłane do nas w dniu roboczym do godziny 12.00 zostaną wydrukowane i wysłane jeszcze tego samego dnia. Zlecenia przesłane po godzinie 12.00 są drukowane i wysyłane w kolejnym dniu roboczym.

Terminy realizacji dla poszczególnych produktów to:

  • Wizytówki, Pocztówki, Zaproszenia, Ulotki, Plakaty oraz Papier firmowy - do 24 godzin
  • Teczki, Bilety - 2 dni robocze (bez uszlachetnień)
  • Naklejki – 2,3 dni robocze
  • Koperty do 24h